Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Sport
MIKOŁAJKOWY TURNIEJ

Dnia 06.12.2013r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Księcia Bolka odbył się Mikołajkowy Turniej Koszykówki dla klas pierwszych. Od rana trwały przygotowania do rywalizacji między pierwszoklasistami. W kategorii chłopców najlepsza okazała się klasa Ia, natomiast w kategorii dziewcząt wygrała klasa Ic. Podczas całego turnieju nie mogło zabraknąć Mikołaja wraz ze swoimi dwoma pomocnicami – Śnieżynkami, które po meczach zajęły się rozdawaniem słodkiego poczęstunku. Gratulujemy zwycięzcom! :)

Turniej piłki nożnej

24 września 2012 roku odbył się turniej piłki nożnej, której organizatorem był  OSiR Jawor, przy współpracy z I LO w Jaworze. Turniej był bardzo wyrównany. I miejsce po zaciętej rywalizacji zajęła klasa III E w składzie: Miłosz Sygut, Marcin Filończyk, Łukasz Stenasiuk, Kamil Chałupka, Michał Babirecki, Kamil Szpilewski, Patryk Fica, Łysak Jakub. Miejsce II przypadło klasie III D: Baniewski Bartosz, Borowski Jakub, Litawa Mariusz, Wojdyła Mateusz, Jakubowicz Paweł, Szablewski Dawid, Lipiński Rafał, Burczewski Aleksander. III miejsce zajęła klasa II E w następującym składzie: Abramowicz Zbyszek, Białczyk Wojciech, Fajkiel Dominik, Kuźnia Kamil, Rząsa Dominik, Gwiździał Patryk, Magoń Aleksander, Cisowski Krystian. Natomiast IV, również zaszczytne miejsce zajęli absolwenci, czyli klasa 4 D. Wszystkim dziękujemy za udział i gratulujemy zwycięzcom życząc dalszych sukcesów.

Wspinaczka

16 IX 2012r. na Jaworniku odbyły się zawody wspinaczkowe zorganizowane przez OSiR Jawor przy współpracy z I LO w Jaworze. Zawodników ubezpieczał instruktor wspinaczki, który czuwał nad ich bezpieczeństwem. W kategorii chłopców zwyciężył Tomasz Sawicki, II miejsce zdobył Michał Mordal, a III miejsce zajął Maciej Zatyka. W kategorii dziewcząt I miejsce zdobyła Luiza Borecka, tuż za nią uplasowała się Michalina Tomaszewska, a III miejsce zajęła Dorota Symczyszyn. Zwycięzcy otrzymali medale oraz nagrody rzeczowe.

Aerobik na medal

24 kwietnia w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu odbył się  Dolnośląski Finał Aerobiku Rekreacyjnego.
Reprezentacja I LO, w składzie: Diana Baghdasaryan, Magdalena Maciorkowska, Iwona Styczeń, Agnieszka Wieńcis, Daria Gołębiewicz, Katarzyna Kołodziej i Karolina Ośka musiała nie tylko wykazać się świetną sprawnością fizyczną, ale również zmagać się z ogromną presją i stresem.
Dziewczęta kapitalnie poradziły sobie z konkurencją zajmując czwarte miejsce.
GRATULUJEMY!

19 LISTOPADA 2011- JUBILEUSZOWY TURNIEJ SIATKÓWKI Z OKAZJI 65-LECIA LICEUM

Grali z okazji 65-lecia

W sobotę,19 listopada 2011 r. w sali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego im. Księcia Bolka I w Jaworze odbył się Jubileuszowy Turniej Siatkówki z okazji 65-lecia Liceum. Puchary ufundowane przez Przewodniczacego Społecznego Komitetu Obchodów 65-lecia LO w Jaworze pana Ryszarda Bobowskiego, które wręczył dyrektor I Liceum p. Mieczysław Michalski, zdobyły następujące drużyny: