Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Sport
MIKOŁAJKOWY TURNIEJ

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ

Dnia 06.12.2013r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Księcia Bolka odbył się Mikołajkowy Turniej Koszykówki dla klas pierwszych. Od rana trwały przygotowania do rywalizacji między pierwszoklasistami. W kategorii chłopców najlepsza okazała się klasa Ia, natomiast w kategorii dziewcząt wygrała klasa Ic. Podczas całego turnieju nie mogło zabraknąć Mikołaja wraz ze swoimi dwoma pomocnicami – Śnieżynkami, które po meczach zajęły się rozdawaniem słodkiego poczęstunku. Gratulujemy zwycięzcom! :)

 
Turniej piłki nożnej

24 września 2012 roku odbył się turniej piłki nożnej, której organizatorem był  OSiR Jawor, przy współpracy z I LO w Jaworze. Turniej był bardzo wyrównany. I miejsce po zaciętej rywalizacji zajęła klasa III E w składzie: Miłosz Sygut, Marcin Filończyk, Łukasz Stenasiuk, Kamil Chałupka, Michał Babirecki, Kamil Szpilewski, Patryk Fica, Łysak Jakub. Miejsce II przypadło klasie III D: Baniewski Bartosz, Borowski Jakub, Litawa Mariusz, Wojdyła Mateusz, Jakubowicz Paweł, Szablewski Dawid, Lipiński Rafał, Burczewski Aleksander. III miejsce zajęła klasa II E w następującym składzie: Abramowicz Zbyszek, Białczyk Wojciech, Fajkiel Dominik, Kuźnia Kamil, Rząsa Dominik, Gwiździał Patryk, Magoń Aleksander, Cisowski Krystian. Natomiast IV, również zaszczytne miejsce zajęli absolwenci, czyli klasa 4 D. Wszystkim dziękujemy za udział i gratulujemy zwycięzcom życząc dalszych sukcesów.

 
Wspinaczka

16 IX 2012r. na Jaworniku odbyły się zawody wspinaczkowe zorganizowane przez OSiR Jawor przy współpracy z I LO w Jaworze. Zawodników ubezpieczał instruktor wspinaczki, który czuwał nad ich bezpieczeństwem. W kategorii chłopców zwyciężył Tomasz Sawicki, II miejsce zdobył Michał Mordal, a III miejsce zajął Maciej Zatyka. W kategorii dziewcząt I miejsce zdobyła Luiza Borecka, tuż za nią uplasowała się Michalina Tomaszewska, a III miejsce zajęła Dorota Symczyszyn. Zwycięzcy otrzymali medale oraz nagrody rzeczowe.

 
Aerobik na medal

24 kwietnia w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu odbył się  Dolnośląski Finał Aerobiku Rekreacyjnego.
Reprezentacja I LO, w składzie: Diana Baghdasaryan, Magdalena Maciorkowska, Iwona Styczeń, Agnieszka Wieńcis, Daria Gołębiewicz, Katarzyna Kołodziej i Karolina Ośka musiała nie tylko wykazać się świetną sprawnością fizyczną, ale również zmagać się z ogromną presją i stresem.
Dziewczęta kapitalnie poradziły sobie z konkurencją zajmując czwarte miejsce.
GRATULUJEMY!


 
19 LISTOPADA 2011- JUBILEUSZOWY TURNIEJ SIATKÓWKI Z OKAZJI 65-LECIA LICEUM

Grali z okazji 65-lecia

W sobotę,19 listopada 2011 r. w sali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego im. Księcia Bolka I w Jaworze odbył się Jubileuszowy Turniej Siatkówki z okazji 65-lecia Liceum. Puchary ufundowane przez Przewodniczacego Społecznego Komitetu Obchodów 65-lecia LO w Jaworze pana Ryszarda Bobowskiego, które wręczył dyrektor I Liceum p. Mieczysław Michalski, zdobyły następujące drużyny:

I miejsce – Reprezentacja I Liceum w składzie:

 1. Marcin Witkowski

 2. Tomasz Kudłaty

 3. Mateusz Kołodziejczyk

 4. Agata Kołodziejczyk

 5. Aleksander Hutyra

 6. Arkadiusz Nieradko

II miejsce – Reprezentacja absolwentów „Promilki” w składzie:

 1. Mariola Mackiewicz

 2. Natalia Cześników

 3. Tomasz Horodecki

 4. Marek Suchojad

 5. Krzysztof Jabłoński

 6. Patryk Majewski

 7. Bartosz Przyszlak

III miejsce – Reprezentacja absolwentów „Eczczibaszi”(pierwotnie „Pszczółki) w składzie:

 1. Marek Adamczyk

 2. Sylwester Chudzik

 3. Wojciech Puzio

 4. Ania Pulwer

 5. Mateusz Dygas

 6. Piotr Żyła

 7. Adam Pałasz

Organizatorzy biorąc pod uwagę duże zainteresowanie absolwentów turniejem, planują umieszczenie go w rocznym planie imprez sportowych I Liceum i przekształcenie w imprezę cykliczną.

Uczestnicy pragną podziękować Społecznemu Komitetowi Obchodów 65-lecia, jaworskiemu OSiRowi oraz nauczycielom wychowania fizycznego za zorganizowanie turnieju.


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2

Projekt i wykonanie: Mateusz Stanuch