Zakończenie Roku Szkolnego 2013/2014
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Zakończenie Roku Szkolnego 2013/2014

Zakończenie Roku Szkolnego 2013/2014


Dnia 27.06.2014 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. ks. Bolka I miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014.
Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu narodowego przez społeczność szkolną, głos zabrał dyrektor liceum, p. Mieczysław Michalski. Przywitał on zaproszonych gości, pracowników szkoły, uczniów, a także absolwentów.  W swoim wystąpieniu podziękował wszystkim za całoroczną pracę. Gratulował również młodzieży wyników w nauce, a także życzył bezpiecznych wakacji. Następnie głos zabrał pan wicestarosta, Michał Lenkiewicz. Wręczył on prezenty najlepszym uczniom, a mianowicie: Kamilowi Dembińskiemu, Kamilowi Fortunie i Zuzannie Przyszlak  Ponadto podziękował uczniom, rodzicom i nauczycielom za osiągnięcia oraz przekazał życzenia dalszych sukcesów. Po przemówieniach nastąpił czas na rozdanie przed dyrektora świadectw z wyróżnieniem. Po oficjalnym apelu, uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal. Tak wiec kolejny rok szkolny za nami.  Zarówno wszystkim uczniom, nauczycielom jak i pracownikom szkoły życzymy udanych wakacji.

 

Projekt i wykonanie: Mateusz Stanuch